Beli

Informace o městečku Beli s téměř 4000 let starou historii.  Více čtěte níže...

článek  .

Turistické informace o Beli

Beli (Chorvatsko, Kvarner, ostrov Cres) je jedním z nejstarších míst na ostrově Cres. Vypořádání Beliis organizován jako acropolis. Beli leží na kopci nad východním pobřežím se nother část ostrova, která je 130 metrů vysoký. Kdysi na tomto kopci byl prehistoricky kopec-pevnost. Dnes Beli je typická malá obec s bohatými historickými a kulturními památkami, jako je románský kostel sv Maria s muzejní sbírky, farní kostel s apsidou půlkruhovém ze starší románský kostel s několika významnými Glagolská nápisů, gotického kostela svatého Antonína , který se nachází ve městě hřbitov a prehistoricky stáje nedaleko vstupu do vesnice. Také si můžete prohlédnout starý římský most přes kaňon a kamennou hlavu krále Abel.

Beli - Ostrov Cres

Ekonomika je založena na rybolovu, zemědělství a chov dobytka. Dnes Beli je populární turistickou destinací pro turisty, kteří chtějí relaxovat v krásném prostředí a přírody. Dlouhé procházky kolem Beli v lesích Tramontane jsou velmi populární.

Ekologické centrum "caput Insulae" je organizace, která pečuje o přírodu a původní hodnoty, na Cres funguje od Beli a založili síť eko-vzdělávací cesty, aby usnadnila návštěvníci vidět nedotčenou přírodu.

Na našich končinách můžete najít mnoho krásných míst, Chorvatsko dovolená a komfortní ubytování v soukromí v Chorvatsku apartmány ve všech částech chorvatského pobřeží, jako je Istrie, Kvarner, Severní Dalmácie, Střední Dalmácie nebo East Dalmácie ...

Jediným kliknutím se dostanete na nezapomenutelnou cestu nejkrásnějších měst, osídlení, příroda, pláže a můžete si vybrat mezi mnoha Chorvatsko ubytování.

Chorvatsko je krásná země s velkým množstvím možností, takže pokud jste fyzická nebo luxusní typ, nebo jste jen rád romantiku nebo dlouhé procházky, můžete si vybrat Chorvatsko apartmány ve vaší cílové destinaci a získat vysoce kvalitní služby za něco, co potřebujete ...

Můžete si vybrat mezi mnoha různých ubytovacích zařízení, jako luxusní hotely Chorvatsko, teplé Chorvatsko domy Chorvatsko kempy, Chorvatsko apartmány, Chorvatsko místností ....
Na našich stránkách najdete adresy a telefonní čísla, nebo si můžete e-mailem přímo Chorvatsko hotely, apartmány Chorvatsko (přímo na majitele, žádné provize) nebo v Chorvatsku pokoje a začít balení pro největší dovolenou vůbec ... dovolenou v Chorvatsku ..

článek  .